close
تبلیغات در اینترنت
پرشین 96 - 3
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

پرشین 96

معرفی تعدادی ورزش برای بهبود رابطه جنسی

و ،بررسی و معرفی چند ورزش برای بهبود رابطه جنسی

و ،بررسی و معرفی چند ورزش برای بهبود رابطه جنسی

زناشویی : همانطور که میدانید افزایش یادگیری و مهارت در برقراری رابطه جنسی می تواند به زندگی زناشویی کمک بسیاری کند. در این مطلب قضد داریم به و ،بررسی و معرفی چند ورزش برای بهبود رابطه جنسی بپردازیم.

و , بهیود رابطه جنسی , ورزش جنسی , ورزش برای بهبود رابطه جنسی

به گزارش تفریح رایگان :هر فعالیتی مانند، پیاده روی سریع تا دوچرخه سواری، که بتواند ضربان قلب و مقدار تنفس تان را افزایش دهد، می تواند جریان خون در تمام بخش های بدن تان را افزایش دهد و در نتیجه کیفیت رابطه جنسی هم بهبود می یابد.

شنا

محققان هاروارد دریافتند که شناگران زن و مرد در دهه 60 سالگی شان به اندازه افرادی که 20 سال از آنها جوان تر بودند، زندگی جنسی سالمی داشتند.

شنا درواقع استقامت فرد را بالا می برد، انعطاف پذیری و قدرت او را افزایش می دهد و از استرس می کاهد.

این ورزش همچنین کالری های اضافی را می سوزاند و از اضافه وزن می کاهد (اضافه وزن و چاقی دشمن میل جنسی است).

در ضمن ورش شنا مردان چاقی که به ناتوانی جنسی مبتلا هستند را درمان می کند.

ورزش شکم و پایداری بدن

انعطاف پذیری و استقامت هسته مرکزی بدن زیربنای بیشتر کارهایی است که انجام می دهید.

این نیرو به شما در داشتن رابطه جنسی بهتر نیز کمک می کند.

بنابراین تمرین های مربوط به تقویت هسته مرکزی بدن و همچنین شکم، مانند کرانچ، انجام دهید.

اغلب حرکات شکم نوعی کرانچ به حساب می‌آیند.

شما می‌توانید با بالا آوردن بالاتنه و قفسه‌سینه و نزدیک کردن آن به ناحیه لگن (تمرین کرانچ کلاسیک) این حرکت را اجرای کنید یا با بالا آوردن پاها و لگن به سمت قفسه سینه این کار را انجام دهید (کرانچ معکوس)، یا هر دوی این کارها را همزمان انجام دهید (کرانچ دوبل).

حرکت قورباغه

این حرکت به شما کمک می کند که هنگام داشتن رابطه جنسی، منعطف تر باشید.

حرکت قورباغه، موجب نرم شدن قسمت ران ها و همچنین لگن می شود. در ضمن از اضطراب فرد نیز می کاهد.

حرکت هینج (Hinge)

اگر می خواهید دست ها و پاهایتان به سرعت خسته نشوند، حرکت ورزشی ” هینج ” توصیه می شود.

تقریبا با زاویه 45 درجه به عقب متمایل شوید و پس از چند ثانیه به حالت صاف و مستقیم برگردید و این حرکت را چند بار تکرار کنید.

این حرکت با وجود اینکه ظریف است اما باعث می شود که بدن تان قوی و پرتوان شود و در هر حالتی که قرار گرفتید، زود خسته نشوید.

ورزش های کگل (kegel)

این نوع ورزش برای تقویت عضلات حمایت کننده مجرای ادراری، مثانه، رحم، راست روده، مقعد و کف لگن طراحی شده اند. ورزش های کگل جلوی بی اختیاری ادرار را می گیرند.

همچنین این ورزش می تواند موجب زندگی جنسی موفق افراد شود و میل جنسی را تقویت نماید.

همچنین جلوی انزال زودرس را نیز می گیرد. زنان و مردان در کف لگن خود، ماهیچه ای به نام پوبوکوکسیژیوس (pc) دارند که عملکرد صحیح آن برای سلامت لگن خاصره ضروری است.

برای انجام این ورزش می توانید: ابتدا، عضله pc را به مدت 10 ثانیه منقبض کنید.

سپس 10 ثانیه آن را از حالت انقباض درآورید. این دو حرکت را 15 مرتبه تکرار نمایید.

سپس 1 دقیقه استراحت کنید و به سراغ حرکت بعدی بروید.

در حرکت بعدی کگل، این بار عضله pc را به مدت 1 ثانیه منقبض و سپس 1 ثانیه شل کنید. این کار را 10 بار تکرار نمایید.

حرکت پلانک (Palnk)

پلانک بهترین حرکت برای تقویت عمیق ترین لایه های ماهیچه های شکم تان و آب کردن چربی های اضافه آن است.

در عین حال ساعد، ران و باسن تان را نیز قوی می کند. بدن قوی به داشتن رابطه جنسی بهتر کمک می کند.

حرکت پلانک را روزی یکبار انجام دهید. پلانک به دو صورت انجام می شود، روش معمولی و مرسوم همان حالت شنای سوئدی است که هم می توان روی دست و هم روی آرنج انجام داد و روش سخت تر آن پلانک یک طرفی است که روی یک دست و یک پا انجام می شود.

برای انجام دادن پلانک، آرنج تان را به موازات شانه تان به روی زمین با زاویه 90 درجه بگذارید و پاهایتان به روی پنجه باشد.

مراقب باشید، پشت تان به حالت کاملا صاف باشد. در این حالت به مدت 30 ثانیه بمانید.

می توانید به جای گذاشتن آرنج ها روی زمین، کف دست هایتان را روی زمین بگذارید.

اگر هم روی پنجه پایتان نمی توانید بمانید، زانوان تان را روی زمین بگذارید.

و ...

و ،بررسی و معرفی چند ورزش برای بهبود رابطه جنسی

بازدید : 5 تاریخ : شنبه 06 خرداد 1396 زمان : 16:10 نویسنده : admin نظرات ()

عکس های علی قربانی و صحنه گلش به پرسپولیس

عکس های علی قربانی و صحنه گلش به پرسپولیس

بیوگرافی و عکس های علی قربانی به همراه ازدواج و همسرش

علی قربانی

علی قربانی

تصویر بالا مربوط به بازی شهراورد تهران می باشد که در این صحنه علی قربانی موفق شد گل دوم آبی پوشان را به ثمر برساند. این بازی در نهایت 3 بر 2 به سود استقلال به پایام رسید.

بیوگرافی علی قربانی , عکس های علی قربانی , ازدواج و همسر علی قربانی , ugd rvfhkd

علی قربانی

بازدید : 2 تاریخ : جمعه 05 خرداد 1396 زمان : 17:31 نویسنده : admin نظرات ()

چگونگی بالا بردن میل جنسی به روش های طبیعی

ط ،روش افزایش میل جنسی از طریق راه های طبیعی

ط ،روش افزایش میل جنسی از طریق راه های طبیعی

زناشویی : در ادامه میتوانید مطلب ط ،روش افزایش میل جنسی از طریق راه های طبیعی را مشاهده کنید. همانطور که میدانی رابطه جنسی در زندگی زناشویی بسیار مهم می باشد که با برخی کار ها میتوان میل جنسی را افزایش داد.

بوی خوش در رابطه جنسی

هیرش و دیگر دانشمندان مطالعات زیادی انجام داده اند که همگی به یک نتیجه رسیده اند- هنگامی که موضوع خواص داروی مقوی برای غرایز جنسی می شود، عطرها و ادکلن ها به راحتی قابل رقابت با بوهای طبیعی مانند وانیل، دارچین، شیرین بیان و ریحان نیستند که به آسانی قابل دسترسی هستند.
بنابراین چرا ۲۰۰ – ۳۰۰ هزار تومان خرج عطر یا ادکلنی شود که تاثیری بر شور جنسی فرد محبوب شما ندارد؟ تعداد زیادی از بوهای طبیعی ارزان وجود دارند که تاثیر مثبت آنها بر جذابیت جنسی ثابت شده است.

وانیل و بالا بردن میل جنسی

برای قرنها، وانیل به عنوان یک عنصر در عطرهای چینی و فرانسوی استفاده شده است. از قرن هفدهم وانیل توسط پزشکان به عنوان یک اکسیر توصیه شده است که به ارتقای قدرت جنسی مردان کمک می کند. در سال ۱۸۹۸، در یک کتاب دکتر جان کینگ عصاره وانیل را برای “تحریک رغبت جنسی مذکر” توصیه نمود: تاثیرات مثبت وانیل به طور ویژه ای در میان مردان مسن تر قوی می باشد.

وانیل یک داروی قوی برای افزایش میل جنسی است که همزمان باعث القای خوشی و لذت و آرامش می شود. بر طبق گفته دکتر کاریگ وارن از مرکز احساس بو و رایحه، “وانیل حس خوشبختی را به طور کلی در تمام دنیا ایجاد می کند. از همه موادی که جزء مواد معطر دسته بندی می شوند، وانیل در تمام دنیا از همه محبوب تر می باشد”.

بالا بردن میل جنسی با شیرین بیان سیاه

شاید بیش از هر بو و رایحه دیگری، شیرین بیان به شدت بر پیش برد رابطه جنسی فرد مونث تاثیر می گذارد. در مطالعات دکتر آلن هیرش، قویترین ترکیبات رایحه ای برای زنان شیرین بیان و خیار بعلاوه مقدار بسیار زیادی و خوبی از شیرینی های سنتی می باشد. ترکیبی از پیراشکی و شیرین بیان می تواند تحریک جنسی مردان و زنان را افزایش می دهد. شیرین بیان ترکیب شده با بوی میوه کولا معجزه می کند !

بالا بردن میل جنسی با دارچین

تقریبا همه افراد موافق هستند که دارچین یکی از خوشایندترین رایحه ها بر روی زمین می باشد. در یک مطالعه، بوی گلوله های دارچینی باعث افزایش جریان خون در آلت جنسی مذکر بیش از هر رایحه ی دیگری می شود. یک قطره کوچک از روغن دارچین را قبل از رابطه جنسی بر روی آلت جنسی (زنانه) بمالید … و سپس از ما تشکر نمایید.

بالا بردن میل جنسی با ترکیب وانیل و دارچین

این یک تصادف نیست که کیک کدو تنبل حاوی وانیل و دارچین می باشد، از آنجا که هر دوی آنها مواد تقویت میل جنسی هستند. یک مطالعه نشان داد که ترکیبی از کدو تنبل و عطر سنبل جریان خون در آلت جنسی مردانه تا ۴۰ درصد و در آلت جنسی زنانه تا ۱۱ درصد افزایش میدهد. کیک کدو تنبل و پیراشکی جریان خون در آلت جنسی مردانه را تا ۲۰ درصد افزایش میدهند.

بالا بردن میل جنسی با مرکبات

خانم ها گوش کنید – یک مطالعه نشان داد که اگر شما بویی مانند گریپ فروت صورتی بدهید، مردها بطور خودکار فکر میکنند که شما جوانتر از آنچه به نظر میآید، هستید. در یک مطالعه، بوی پرتغال ۲۰ درصد از مردان را تحریک نمود. بنابراین آن بطری های روغن بدن مرکبات را بردارید و دست  شوید.

بالا بردن میل جنسی با زنبق الواری

در یک مطالعه، این بوی شیرین، کمیاب و حساس باعث روشن شدن حس جنسی ۱۱ درصد مردانی شد که در معرض آن قرار گرفتند. دیگر گل ها که مشهور به داشتن تاثیر مواد تقویت غرایز جنسی هستند شامل گل بنفشه، ارکیده و شمعدانی می باشند.

و...

ط ،روش افزایش میل جنسی از طریق راه های طبیعی

بازدید : 1 تاریخ : جمعه 05 خرداد 1396 زمان : 17:28 نویسنده : admin نظرات ()

راه مطرح کردن سوالات جنسی در مراسم خواستگاری

خ ،روش و چگونگی پرسیدن سوالات جنسی در مراسم خواستگاری

خ ،روش و چگونگی پرسیدن سوالات جنسی در مراسم خواستگاری

زناشویی : امروز قصد داریم در این مطلب به خ ،روش و چگونگی پرسیدن سوالات جنسی در مراسم خواستگاری بپردازیم. همانطور که میدانید خیلی از ما به دلیل خجالت و یا عدم آگاهی خیلی از سوالات مهم را در جلسات نهایی خواستگاری فراموش می کنیم.

خ , پرسیدن سوالات جنسی در خواستگاری , سوالات جنسی , سوالات خواستگاری

به گزارش سفر ما و به نقل از تبیان :نیاز جنسی یکی از ضروری ترین نیازهای هر انسانی است که به طور خدادادی و غریزی در نهاد هر انسانی قرار گرفته است و هدف از قرار دادن شهوت در فطرت انسان ها تداوم نسل انسان و قوام بخشیدن و استمرار حیات انسان است که بدون آن حیات بشری دوامی ندارد لذا این نیرو اگر در جا و مکان مناسب خود و طبق دستورات شرعی به کار گرفته شود مفید و لذت بخش خواهد بود اما یکی از مسائلی که این روزها زیاد به گوش می رسد طلاق عاطفی است که خود نشات گرفته از طلاق جنسی می باشد . اگر تا به حال سری به دادگاه های خانواده زده باشید و پای درد ودل مراجعان نشسته باشید یکی از دلایل آنها برای درخواست طلاق برآورده نشدن نیازهای جنسی شان است .زمانی که دو جنس مخالف با دو طبع جنسی متفاوت کنار هم قرار می گیرند مسلما به خوبی نخواهند توانست به نیازهای یکدیگر پاسخ مثبت دهند.

به این مساله توجه داشته باشید که زمان پرسیدن سوالات جنسی بسیار مهم است گاهی برخی افراد در اولین جلسات خواستگاری صحبت از مسائل جنسی و… می کنند و این یا می تواند دلیل بر این باشد که فرد هدفش از ازدواج تنها رفع نیاز جنسی است و یا از روی ناپختگی و کم تجربه بودن چنین سوالی را در اولین جلسه مطرح کرده است

یک زن و مرد زمانی می توانند به نیازهای جنسی یکدیگر به خوبی پاسخ دهند که از بازگو کردن احساسات و تمایلات جنسی خود تفره نروند و صحبت در این زمینه را برابر با بی حیایی و قباحت تلقی نکنند. متاسفانه بسیاری از جوانان به پیروی از عرف ترجیح می دهند صحبت در رابطه با مسائل جنسی را به بعد از ازدواج موکول کنند. شاید هم پیش خود اینگونه تصور کنند که یک جوانی که در آستانه ی ازدواج است مسلما از نیاز جنسی متعادلی برخوردار خواهد بود اما یک نکته اساسی در اینباره وجود دارد: به نظر شما صحبت در رابطه با مسائل جنسی بعد از ازدواج کمی دیر نیست؟ اصلا فرض کنید که یک جوان در آستانه ی ازدواج از تمایلات جنسی متعادلی برخوردار باشد اما اگر طرف مقابلتان شدت تمایلات جنسی اش از شما بیشتر یا کمتر باشد وضعیت چگونه خواهد بود ؟! اگر بعد از ازدواج متوجه شوید که آنطور که فکر میکردید نبوده است راه حل چیست؟

رابط جنسی ابزاری برای لذت زندگی

در گذشته های دور زیر یک سقف رفتن بدون اطلاع داشتن از مسائل جنسی کاملا قابل هضم بود و می بینیم که پدر بزرگ و مادربزرگان ما حتی بدون اینکه با طرف مقابلشان در رابطه با مسائل اساسی زندگی هم صحبت کنند زندگی مشترکشان را شروع میکردند و دچار هیچگونه مشکلی هم نمی شدند .می دانید چرا؟! برای قدیمی ها منظور از ازدواج تشکیل نهاد اجتماعی بود و نه لزوما غریزه جنسی .در گذشته دو نفر که ازدواج میکردند در درجه اول هدفشان به جا آوردن سنت الهی بود و بعد هم قصدشان این بود که تشکیل زندگی دهند و هدفشان از برقراری رابطه جنسی تولید مثل بود البته حتما لذت بردن برای شان مهم بود اما نه به اندازه ی امروز. در هر صورت رابطه جنسی از گذشته تا امروز مهم است . ابزاری که اگر باشد زندگی لذت بخش خواهد بود. لذا لازم است توجه به سوالات جنسی را به بعد از ازدواج موکل نکنید حتی اگر از پرسیدن سوالات جنسی به طور مستقیم هم ابا دارید می توانید با تکنیک ها روانشناسی فرمولش را پیدا کنید.

ذکر این نکته لازم است که به این مساله توجه داشته باشید که زمان پرسیدن سوالات جنسی بسیار مهم است گاهی برخی افراد در اولین جلسات خواستگاری صحبت از مسائل جنسی می کنند و این یا می تواند دلیل بر این باشد که فرد هدفش از ازدواج تنها رفع نیاز جنسی است و یا از روی ناپختگی و کم تجربه بودن چنین سوالی را در اولین جلسه مطرح کرده است! لذا بهترین زمان صحبت کردن درباره مسائل جنسی جلسات نهایی خواستگاری و حتی بعد از تحقیقات کامل است اما به یاد داشته باشید که در این میان حرمت ها را هم حفظ کنید وبه پرسیدن سوالات متعارف و جامعی که شما به جواب مورد نظرتان برساند اکتفا کنید و وارد جزئیات نشوید سوالاتی همچون :

-چقدر در زمینه مسائل جنسی اطلاعات دارید؟

-از چه منابعی اطلاعات جنسی را دریافت کرده‌اید؟

-انتظارات و سلیقه‌های جنسی شما چگونه است؟

-وجود فرزند چقدر برای شما ضرورت دارد؟

-چقدر در زندگی به رابطه جنسی بها می‌دهید؟ (شناخت مزاج جنسی سرد یا گرم‌ در طرفین) و …

حال اگر روی پرسیدن چنینی سوالاتی را هم ندارید و می خواهید از تکنیک های روانشناسی استفاده کنید بدانید که میزان خورد و خواب در میزان میل جنسی هم تاثیر گذار است. فردی که زیاد می‌خورد یا خوش‌خواب و طناز است، معمولا در رابطه زناشویی هم موفق است.

خورد و خواب در میزان میل جنسی هم تاثیر گذار است. فردی که زیاد می‌خورد یا خوش‌خواب و طناز است، معمولا در رابطه زناشویی هم موفق تر است. به‌طور کلی افراد را می‌توان به دو دسته تقسیم کرد؛ افرادی که زیاد می‌خوابند و افرادی که کم می‌خوابند. کسانی که نیازمند خواب کم هستند و با دوره خواب کوتاهی سرحال می‌شوند و سرزنده، شاداب و پر انرژی هستند، افراد تیزی هستند و از نظر جنسی فعال‌ترند و ذاتا مهارت‌های جنسی زناشویی را بهتر بلد هستند و البته جاه‌طلب‌تر بوده و در زندگی بلندپروازترند ولی افرادی که خواب طولانی دارند عموما تنبل‌ترند و اغلب هم میل جنسی کمتر و مهارت‌های جنسی پایین‌تری دارند. این است که ازدواج فردی که زیاد می‌خوابد با فردی که کم می‌خوابد می‌تواند سخت باشد.

در نهایت باید گفت که درست است غریزه جنسی در تمام انسانها وجود دارد اما میزان و انتظارات و سلایق افراد در برآوردن نیازهای جنسی متفاوت است و لازم است که زوج ها قبل از ازدواج در این رابطه با یکدیگر تعامل و گفتگو داشته باشند . در این زمینه مهم این است که زن و مرد در این انتظارات توافق داشته باشند و از عقاید مربوط به تعهدات جنسی و اخلاقی همدیگر مطلع شوند .در جلسات خواستگاری به یک کلیت در این موضوع برسید و در دوران نامزدی و عقد کردگی بهتر بررسی کنید.

خ ،روش و چگونگی پرسیدن سوالات جنسی در مراسم خواستگاری

بازدید : 1 تاریخ : جمعه 05 خرداد 1396 زمان : 17:25 نویسنده : admin نظرات ()

عکس های جالب به همراه بیوگرافی سروش رفیعی بازیکن پرسپولیس

عکس های اینستاگرامی و بیوگرافی سروش رفیعی به علاوه عکس مادرش

عکس های اینستاگرامی سروش رفیعی , بیوگرافی سروش رفیعی , مادر سروش رفیعی , sv,a vtdud

بیوگرافی ورزشکاران :تصاویر اینستاگرامی و بیوگرافی سروش رفیعی + عکس مادرش

عکس های خانوادگی سروش رفیعی , بیوگرافی و مادر سروش رفیعی , اینستاگرام سروش رفیعی

عکس های اینستاگرامی و بیوگرافی سروش رفیعی به علاوه عکس مادرش

بیوگرافی سروش رفیعی

سروش رفیعی متولد 4 فروردین سال 1369 در شهر شیراز می باشد. وی بازیکن خوب و تکنیکی ایرانی می باشد. در تیم فولاد خوزستان خود را به فوتبال کشور معرفی کرد و به یکی از چهره‌های تأثیرگذار این تیم تبدیل شد تا کارلوس کیروش را متقاعد کند تا وی را به تیم ملی دعوت کند.

سروش رفیعی جوان موفق شد در اردوهای تیم ملی مؤثر واقع شود و به یکی از بازیکنان موردعلاقه سرمربی پرتغالی تیم ملی تبدیل شود ولی به خاطر محرومیت به خاطر ابطال کارت پایان خدمت نتوانست در ترکیب اصلی تیم ملی حضور پیدا کند.

عکس های خانوادگی سروش رفیعی , بیوگرافی و مادر سروش رفیعی , اینستاگرام سروش رفیعی

بیوگرافی سروش رفیعی

سروش رفیعی در پرسپولیس

سروش رفیعی بعد از پایان خدمتش با پیشنهاد های خوبی مواجه شد که در نهایت تصمیم گرفت به باشگاه پرسپولیس تهران برود و توانست در این تیم به
قهرمانی لیگ برتر برسد وی در این تیم شماره هفت می پوشید.

عکس های خانوادگی سروش رفیعی , بیوگرافی و مادر سروش رفیعی , اینستاگرام سروش رفیعی

سروش رفیعی و کمال کامیابی نیا

عکس سروش رفیعی به همراه کمال کامیابی نیا

عکس های خانوادگی سروش رفیعی , بیوگرافی و مادر سروش رفیعی , اینستاگرام سروش رفیعی

عکس های اینستاگرامی سروش رفیعی , بیوگرافی سروش رفیعی , مادر سروش رفیعی , sv,a vtdud

خلاصه زندگی نامه سروش رفیعی

نام ==» سروش رفیعی
سال تولد ==» 1369
ماه تولد ==» فروردین
شهر ==» شیراز
حرفه ==» فوتبال
پست ==» هافبک

عکس های خانوادگی سروش رفیعی , بیوگرافی و مادر سروش رفیعی , اینستاگرام سروش رفیعی

عکس های اینستاگرامی و بیوگرافی سروش رفیعی به علاوه عکس مادرش

بازدید : 11 تاریخ : جمعه 05 خرداد 1396 زمان : 17:22 نویسنده : admin نظرات ()

ریشه واژه داستان به همراه معرفی داستان کوتاه و بلند

ریشه واژه داستان به همراه معرفی داستان کوتاه و بلند

واژهٔ داستان مرکب از دو بخش «دا» و «ستان» است که «دا» از ریشهٔ هندواروپایی: *dʰē-؛ ریشهٔ فارسی باستان و اوستایی: dā- (آفریدن، ساختن)؛ سنسکریت: dʰā- و فارسی میانه: dah- (آفریدن) و بخش «ستان» پسوند مکان و زمان است، بدین رو داستان؛ «جا» و «گاهِ» آفریدن است. (واژهٔ story در انگلیسی برگرفته از history و histoire (تاریخ) است)[۴]

انواع داستان‌ها

داستان کوتاه

داستان کوتاه گونه‌ای از ادبیات داستانی است که نسبت به رمان یا داستان بلند حجم کم‌تری دارد و نویسنده در آن برشی از زندگی یا حوادث را می‌نویسد درحالی که در داستان بلند یا رمان، نویسنده به جنبه‌های مختلف زندگی یک یا چند شخصیت می‌پردازد و دستش برای استفاده از کلمات باز است. به همین دلیل ایجاز در داستان کوتاه مهم است و نویسنده نباید به موارد حاشیه‌ای بپردازد.

داستان بلند

داستان بلند به گونه‌ای از داستان‌ها گفته می‌شود که خصوصیات رمان و داستان کوتاه را هر دو در خود داشته باشد. در داستان بلند درست مانند داستان کوتاه معنا از اهمیت بالایی برخوردار بوده و فشردگی معنایی وجود دارد. همچنین شخصیت‌ها و زمان پیوسته در حرکت هستند، تمامی شخصیت‌ها به صورتی هماهنگ در جهت تصویر معناهای اصلی داستان نقش آفرینی می‌کنند و پیرنگ نیز از استحکام و انسجام بالایی برخوردار است. حال اینکه داستان بلند همچون رمان، شخصیت‌ها را گسترش نمی‌دهد و اما موضوع نیز بیشتر از وضعیتی که در داستان کوتاه دارد در آن گسترده می‌گردد. پرورش شخصیت و معنا در داستان بلند بیشتر از داستان کوتاه صورت می‌پذیرد و تا اندازه‌ای به خصوصیات رمان نزدیک می‌شود.

داستان غمگین

بازدید : 2 تاریخ : جمعه 05 خرداد 1396 زمان : 17:21 نویسنده : admin نظرات ()

آموزش کامل طرز تهیه کباب بختیاری خوشمزه و آسان

آموزش پخت و طرز تهیه کباب بختیاری خوش طعم و رستورانی

آموزش پخت کباب بختیاری رستورانی , طرز تهیه کباب بختیاری , ;fhf fojdhvd

آموزش کامل آشپزی و طرز تهیه کباب بختیاری خوش طعم و رستورانی

آموزش تهیه کباب بختیاری , طرز پخت کباب بختیاری خوش طعم , عکس کباب بختیاری رستورانی

مواد لازم تهیه کباب بختیاری

فیله گوسفند ==» پنج عدد
فیله مرغ ==» پنج عدد
پیاز ==» یک عدد کوچک
روغن زیتون یا مایع ==» سه قاشق غذاخوری
زعفران دم کرده ==» یک قاشق غذاخوری
نمک و فلفل ==» به مقدار لازم

آموزش تهیه کباب بختیاری , طرز پخت کباب بختیاری خوش طعم , عکس کباب بختیاری رستورانی

آموزش کامل آشپزی و طرز تهیه کباب بختیاری خوش طعم و رستورانی

طرز تهیه کباب بختیاری

برای تهیه کباب بختیاری ابتدا فیله ها را با استفاده زعفران و پیاز خلال شده و نمک و فلفل مزه دار می کنیم و مقداری روغن به آن ها اضافه می کنیم و با هم ترکیب می کنیم و حدود دو تا سه ساعت در یخجال قرار می دهیم به اصطلاح می گذاریم استراحت کند.

بعد سیخ مناسبی را برمی داریم و فیله ها را به شکل حلقه ای دور خود پیچده باشد به سیخ می کنیم البته به صورت یکی در میان مثلا فیله اول را گوسفندی به سیخ می کنیم و فیله بعدی را فیله مرغ به سیخ می کنیم اگر بخواهیم روی زغال آن ها را کباب کنیم وقتی زغال سرخ شد سیخ ها را روی حرارت زغال می گیریم و آن ها بر می گردانیم تا کباب ها پخته شوند.

زمانی که کباب ها آماده شدند آن ها را همراه گوجه کبابی سرو می کنیم در صورتی که نتوانیم آنها را کباب کنیم درون ماهیتابه با مقداری روغن با حرارت ملایم سرخ می کنیم با روش کباب تابه ای این کار را انجام می دهیم و به شکل زیبا سرو می کنیم البته می توان با استفاده از فر هم آن ها درست کنیم.

آموزش تهیه کباب بختیاری , طرز پخت کباب بختیاری خوش طعم , عکس کباب بختیاری رستورانی

کباب بختیاری

همانطور که میدانید کباب بختیاری به همراه جوجه کباب و کباب کوبیده و کباب سلطانی محبوبیت بسیار بالایی نزد اکثر ایرانی ها دارند و در بساری از مراسم ها خصوصا جشن عروسی از این غذا استفاده می شود.

آموزش تهیه کباب بختیاری , طرز پخت کباب بختیاری خوش طعم , عکس کباب بختیاری رستورانی

 

آموزش پخت و طرز تهیه کباب بختیاری خوش طعم و رستورانی

بازدید : 7 تاریخ : دوشنبه 01 خرداد 1396 زمان : 10:37 نویسنده : admin نظرات ()

عکس های علی قربانی بازیکن جوان استقلال + بیوگرافی

بیوگرافی و عکس های علی قربانی به همراه ازدواج و همسرش

بیوگرافی علی قربانی , عکس های علی قربانی , ازدواج و همسر علی قربانی , ugd rvfhkd

بیوگرافی ورزشکاران : عکس های علی قربانی به همراه ازدواج و عکس همسر وی

عکس و بیوگرافی علی قربانی , ازدواج و همسر علی قربانی , علی قربانی بازیکن استقلال

بیوگرافی و عکس های علی قربانی به همراه ازدواج و همسرش

بیوگرافی علی قربانی

علی قربانی متولد 27 شهریور 1369 در شهر سوادکوه استان مازندران می باشد. وی بازیکن فوتبال اهل ایران است که در باشگاه فوتبال نفت تهران توانست خودش را نشان دهد و در سال 95 به باشگاه پر هوادار پایتخت یعنی استقلال تهران پیوست.

علی قربانی در پست مهاجم بازی میکند و با توجه به قد بلندی که دارد توانسته عملکرد موفقی در این پست داشته باشد. وی به صورت حرفه ای از نساجی کار خود را شروع کرد و در باشگاه استقلال با پیراهن شماره 17 بازی کرده است.

عکس و بیوگرافی علی قربانی , ازدواج و همسر علی قربانی , علی قربانی بازیکن استقلال

بیوگرافی علی قربانی , عکس های علی قربانی , ازدواج و همسر علی قربانی , ugd rvfhkd

عکس علی قربانی به همراه فرشید اسماعیلی و سید محسن کریمی

عکس و بیوگرافی علی قربانی , ازدواج و همسر علی قربانی , علی قربانی بازیکن استقلال

ازدواج علی قربانی

خلاصه زندگی نامه علی قربانی

نام ==» علی قربانی
سال تولد ==» 1369
ماه تولد ==» شهریور
شهر ==» سوادکوه
حرفه ==» فوتبال
پست ==» مهاجم

عکس و بیوگرافی علی قربانی , ازدواج و همسر علی قربانی , علی قربانی بازیکن استقلال

 

بیوگرافی و عکس های علی قربانی به همراه ازدواج و همسرش

بازدید : 6 تاریخ : دوشنبه 01 خرداد 1396 زمان : 10:30 نویسنده : admin نظرات ()

آموزش طرز تهیه خورش ماست اصفهانی خوشمزه در خانه

آموزش کامل پخت و طرز تهیه خورش ماست اصفهانی خوش طعم

آموزش پخت خورشت ماست اصفهانی , طرز تهیه خورش ماست , o,vaj lhsj

آموزش کامل آشپزی و طرز تهیه خورش ماست اصفهانی خوش طعم در منزل

آموزش تهیه خورش ماست , طرز پخت خورش ماست اصفهانی , خورشت ماست

مواد لازم تهیه خورش ماست

مرغ ==» یک عدد
زعفران ساییده شده ==» نصف قاشق چای خوری
ماست ==» چکیده یک کیلو
پیاز ==» دو عدد متوسط
خلال نارنج یا پرتقال ==» یک لیوان
روغن ==» صد گرم
نمک و فلفل ==» به مقدار لازم
آب ==» به مقدار لازم

طرز تهیه خورشت قیمه , آموزش پختن خورش قیمه , خورشت قیمه با سیب زمینی , قیمه

خورش ماست

طرز تهیه خورش ماست

برای تهیه خورش ماست ابتدا مرغ را پاک و تمیز می کنیم پیاز را بصورت نگینی ریز خرد می کنیم و درون ظرف مناسبی سرخ می کنیم زمانی  که پیاز طلایی شد مرغ را به پیاز اضافه می کنیم مقداری سرخ می کنیم و حدود دو لیوان آب به آن ها اضافه می کنیم و اجازه می دهیم تا مرغ پخته شود.

در اواخر پخت مقداری نمک به آن اضافه می کنیم توجه داشته باشید که مرغ بعد از پخته شدن مقداری آب داشته باشد حدود سه قاشق غذاخوری سپس خلال پرتقال یا نارنج را که تلخی آن گرفته شده است را به همراه زعفران و نمک و فلفل به آن اضافه می کنیم و اجازه می دهیم تا چند چوش بخورد بعد ریز حرارت را ملایم می کنیم و مرغ را از داخل خورش در می آوریم می توانیم آن را قطعه کنیم و یا بصورت درسته درون دیس و یا ظرف مناسب دیگری قرار می دهیم.

بعد ماست را خوب هم می ریزیم تا صاف شود سپس آن را به خورش اضافه می کنیم تا مقداری گرم شود بلافاصله آن ها روی مرغ که داخل دیس قرار داده بودیم می ریزیم و خورشت ماست را به شکل زیبا تزیین می کنیم.

طرز تهیه خورشت کرفس , عکس کرفس , آموزش پخت خورش کرفس

نکاتی در این زمینه:

– در تهیه خورش ماست می توانیم از خلال استفاده نکنیم و می توانیم از مقداری سیر نیز استفاده کنیم.
– این خورشت را می توانیم با گوشت قرمز نیز درست کنیم که در اینصورت به نیم گوشت بدون استخوان نیاز داریم و برای پخت آن نیز به آب بیشتری احتیاج داریم.
– خیلی ها این خورش را مثل خورش فسنجان و خورشت قورمه سبزی داغ نمیخورند.

آموزش تهیه خورشت گل کلم , طرز تهیه خورش گل کلم , خورشت گل کلم خوش طعم

 

آموزش کامل پخت و طرز تهیه خورش ماست اصفهانی خوش طعم

بازدید : 3 تاریخ : سه شنبه 26 ارديبهشت 1396 زمان : 11:26 نویسنده : admin نظرات ()

اس ام اس تبریک تولد به همراه جملات عاشقانه تولد

پیامک ،جملات و اس ام اس تبریک تولد عاشقانه با عکس

اس ام اس تبریک تولد , جملات اس ام اس تبریک تولد , پیامک اس ام اس تبریک تولد , عکس تولد

پیامک ،جملات و اس ام اس تبریک تولد عاشقانه به همراه عکس

hs hl hs jfvd; j,gn , جملات و پیامک تبریک تولد , اس ام اس تولد , تبریک تولد

پیامک ،جملات و اس ام اس تبریک تولد عاشقانه با عکس

امـروز تولد کسیه که دوسـت دارم براش جونمو بدم
کسی که با اومدنش زندگیـم از این رو به او رو شد
بــی نهایت خوشحالم ازاینکه تورو توی زندگیم پیدا کردم عشقم
تولدت مبارک

اس ام اس تولد

hs hl hs jfvd; j,gn , جملات و پیامک تبریک تولد , اس ام اس تولد , تبریک تولد

تمام شـب ها و روزها را یکی یکی شمردم تا این روز فرا برسد
سـالروز زمینی شدنت مبارک

اس ام اس تبریک تولد

hs hl hs jfvd; j,gn , جملات و پیامک تبریک تولد , اس ام اس تولد , تبریک تولد

پایـیز را دوست دارم
اما نه بخـاطر هوایش ونه بخاطر رنگهایش
فـقط بخاطر تو
تویـی که متولد پاییزی
تـولدت مبارک

hs hl hs jfvd; j,gn , جملات و پیامک تبریک تولد , اس ام اس تولد , تبریک تولد

پیشم باشی دوسـت دارم
تنـھا باشی دوست دارم
امروز روز مـیلادته
هرجا باشی دوستـت دارم

جملات تبریک تولد

hs hl hs jfvd; j,gn , جملات و پیامک تبریک تولد , اس ام اس تولد , تبریک تولد

وووووت
فـوووووت
فــوووووت
فـــوووووت
بیا شمعا رو فـوت کن
تـولدت مبارک

اس ام اس تبریک تولد

hs hl hs jfvd; j,gn , جملات و پیامک تبریک تولد , اس ام اس تولد , تبریک تولد

به یادت هـستم و خواهم بود حتی اگر دنـیا با تمام خوشی هاش
بخـواد سرگرمم کنه
تولدت مبـارک

اس ام اس تبریک تولد

hs hl hs jfvd; j,gn , جملات و پیامک تبریک تولد , اس ام اس تولد , تبریک تولد

یک سـال بزرگتر شدی
هنــوز آدم نشــدی تو
.
.
.
تا کی میخـوای فرشته بمونی
ها
سالروز زمینی شـدنت مبارک

==============

امشـب قشنگترین شب زندگی هر آدمیه که تورو داشته باشه
تو قشـنگترین داشته منی
براهمـیشه
عـشق من تولدت مبارک

پیامک تبریک تولد

hs hl hs jfvd; j,gn , جملات و پیامک تبریک تولد , اس ام اس تولد , تبریک تولد

 

پیامک ،جملات و اس ام اس تبریک تولد عاشقانه با عکس

بازدید : 31 تاریخ : سه شنبه 26 ارديبهشت 1396 زمان : 11:22 نویسنده : admin نظرات ()
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 133
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 10
 • بازدید امروز : 9
 • باردید دیروز : 36
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 2
 • بازدید هفته : 111
 • بازدید ماه : 295
 • بازدید سال : 2,549
 • بازدید کلی : 2,568
 • مطالب